Strona główna Wiadomości Mieszkanie w Łodzi

Mieszkanie w Łodzi

dodano: 2018-09-25 13:36:13, kategoria: Wiadomości

W łódzkiej dzielnicy Zdrowie, gdzie rozciąga się zabytkowy, największy park w Łodzi - park im. Józefa Piłsudskiego, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Mowa tu o „Osiedlu na Zdrowiu”, które może stać się bezpieczną, spokojną przystanią i domem dla wielu Łodzian.

Nowa inwestycja przeznaczona jest w pierwszej kolejności dla ludzi, którzy wysoce cenią sobie komfort życia i chcą mieszkać blisko centrum miasta, ale w malowniczej, spokojnej okolicy. „Osiedle na Zdrowiu” spełnia wszystkie takie wymagania.

O inwestycji

Osiedle na Zdrowiu w Łodzi to inwestycja mieszkaniowa realizowana przez grupę deweloperską WAN z Warszawy. Może ona pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Za realizację projektu „Osiedle na Zdrowiu” odpowiedzialna jest spółka celowa WAN 83 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Sama inwestycja realizowana jest w dwóch etapach, określonych i przedstawionych na stronie http://www.osiedlenazdrowiu.pl, jako Inwestycja I i Inwestycja II. Realizowane są one w ramach kilku niezależnych przedsięwzięć deweloperskich prowadzących do powstania łącznie aż 463 mieszkań o różnej powierzchni, mieszczącej się w zakresie od 31 do 75 mkw. To kawalerki, jak i mieszkania kilkupokojowe, które będą odpowiadały na wyzwania stawiane im przez różne grupy klientów.

Osiedle na Zdrowiu ma wiele atutów. Przede wszystkim bliskość centrum Łodzi, przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych i zabudowy jednorodzinnej powoduje, że jest to miejsce idealne do zamieszkania. Deweloper zadbał, aby budowane przez niego mieszkania miały funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Do każdego lokalu przylega duży taras lub ogródek, a cały teren jest zamknięty, ogrodzony, przygotowany pod zainstalowanie urządzeń do centralnego monitoringu.

Pierwsza część inwestycji

W ramach inwestycji Osiedle na Zdrowiu w Łodzi zostały wybudowane 94 lokale mieszkalne, znajdujące się w 10 trzykondygnacyjnych budynkach oraz w 2 budynkach jednorodzinnych. W budynkach trzypiętrowych znajdzie się po 9 mieszkań, a w budynkach jednorodzinnych, z dwoma kondygnacjami będzie po dwa lokale mieszkalne. Inwestycja I obejmuje też budynek o przeznaczeniu handlowo-usługowym, w którym docelowo ma powstać sklep wielobranżowy. Na terenie osiedla przewidziano zorganizowanie naziemnych miejsc postojowych, dla wygody przyszłych mieszkańców osiedla.   

Cała inwestycja planowo zakończyć się ma w IV kwartale 2018 roku, dlatego obecnie wchodzi ona w swoją ostateczną fazę. Dostępne są mieszkania do sprzedaży na Osiedlu na Zdrowiu I.

Druga część osiedla

Inwestycja „Osiedle na Zdrowiu II” obejmuje 139 lokali mieszkalnych, zlokalizowanych w 9 trzykondygnacyjnych budynkach oraz 2 budynkach jednorodzinnych, z dwoma dwukondygnacyjnymi lokalami mieszkalnymi w każdym z nich. Na lokatorów będą czekać także i w tym przypadku naziemne miejsca postojowe na terenie osiedla. Mieszkania mają powierzchnię od 31 do 73 mkw.

Rozpoczęcie realizacji inwestycji „Osiedle na Zdrowiu II” miało miejsce w lipcu 2018 roku, a jej zakończenie ma nastąpić według planów dewelopera w II kwartale 2020 roku.


Tagi:

Podobne artykuły:
- Inwestuj z domu! Jak wybrać odpowiednią strategię inwestowania na Forexie?
- 50 dni do końca Rodziny na swoim
- Apartamenty jako lokata kapitału
- Bank "zafunduje" tańsze wakacje
- Banki wycofują się z kredytowania prowizji

Komentarze i opinie