Strona główna Wiadomości Wojciech Jaworski - deweloper z wizją przemiany i pasją do fotowoltaiki

Wojciech Jaworski - deweloper z wizją przemiany i pasją do fotowoltaiki

dodano: 2023-08-07 07:13:42, kategoria: Wiadomości

Gdańsk i najbliższa okolica to dla Wojciecha Jaworskiego bardzo ważne miejsca. Jego praca ma charakter nie tylko biznesowy, ale także ideowy, ponieważ stąd pochodzi i ma zamiar nieustannie upiększać miasto i nadać mu nowego oraz bardziej ekscytującego charakteru.Wojciech Jaworski - deweloper z wizją przemiany i pasją do fotowoltaiki

Gdańsk – dla wszystkich stolica Pomorza, a dla dewelopera miasto jego młodości, czyli miejsce pełne wspomnień, które z pewnością wpływają na jego zapalczywość w tworzeniu kolejnych projektów. To także lokalizacja przyciągająca wielu turystów oraz klientów luksusowych, a prestiżowe i eleganckie projekty to specjalność Intuo - jednej z najszybciej rozwijających się spółek deweloperskich w Trójmieście.

Wojciech Jaworski prowadzi nowoczesne inwestycje, ale posiada również pewne „perełki” do rewitalizacji. Jest właścicielem kamienic, znajdujących się w gdańskim głównym mieście, przy ulicy Tkackiej. W swoich planach ma zaaranżowanie ich na butikowy hotel.

Poniżej kilka wizualizacji. Wnętrza zaprojektowała pracownia Iwony Jaworskiej IJ Luxury Design.

Kamienice, znajdujące się w sercu miasta, mają niesamowity potencjał zarówno dla lokalnej społeczności, jak i turystów. Wojciech Jaworski podkreśla, że chce stworzyć miejsce, które nie tylko zapewni komfortowy nocleg, ale też podkreśli historyczny charakter tych budynków i okolicy.

Współpraca z żoną

Czynnikiem, który doprowadził do sukcesu Wojciecha Jaworskiego jest również jego założenie, że warto współpracować i razem z innymi dążyć do założonych sukcesów. Chętnie podejmuje się współpracy z innymi trójmiejskimi deweloperami, jednak nie ukrywa, że najlepiej pracuje mu się z żoną. Mowa o Iwonie Jaworskiej – projektantce, która prowadzi pracownię projektowania wnętrz Luxury Design.

Projektant jest mózgiem operacji, zatem jego wkład pracy jest niezastąpiony. Z żoną współpracuje przy większości swoich inwestycji. To ona weryfikuje pomysły i projekty, analizuje funkcjonalność, często opracowuje koncepcyjnie bryłę budynku oraz wykonuje dogłębny projekt wnętrz z dopracowaniem najmniejszego szczegółu. Deweloper tym samym zyskuje czas na poszukiwanie nowych nieruchomości. Tym sposobem w portfolio Intuo znalazły się dwie doskonałe lokalizacje. Pierwsza z nich to Gdańsk Przymorze i świetny projekt Bulvar Apartments a druga to najnowsza inwestycja również w trakcie budowy realizowana na Mazurach, tuż przy brzegu jeziora Niegocin w Giżycku – Lowen Marina.

 

Głód nowych wyzwań

Jaworski ciągle poszukuje nowych gruntów pod ciekawe inwestycje. Wypracowany system działania i rosnące doświadczenie sprawiają, że biznes Wojciecha Jaworskiego nieustannie się rozwija, a chętnych do współpracy przybywa. Nie zamyka się wyłącznie na budownictwo mieszkaniowe. Każdą ofertę analizuje bardzo uważnie i traktuje bardzo indywidualnie. Dla dewelopera każda zakończona realizacja jest kolejnym krokiem do podejmowania kolejnych wyzwań, a wszystko wskazuje na to, że firma nie ma zamiaru zwolnić.

 

Pytany o swoje metody pracy przynoszącej sukcesy, Wojciech Jaworski wyraźnie zaznacza, że bardzo ważna dla niego jest otwartość na współpracę z innymi deweloperami i podwykonawcami. Takie współdziałania dają wiele możliwości, są okazją do wymiany doświadczeń, pomysłów i czerpania wzajemnych inspiracji. Wtedy każdy zajmuje się tym, w czym jest najlepszy z korzyścią dla inwestycji. Dzięki temu oddane projekty są spójne, przemyślane i dopracowane.


Tagi:

Podobne artykuły:
- Inwestuj z domu! Jak wybrać odpowiednią strategię inwestowania na Forexie?
- 50 dni do końca Rodziny na swoim
- Apartamenty jako lokata kapitału
- Bank "zafunduje" tańsze wakacje
- Banki wycofują się z kredytowania prowizji

Komentarze i opinie