Strona główna Wiadomości Nowe inwestycje w Szczecinie

Nowe inwestycje w Szczecinie

dodano: 2018-05-15 23:38:14, kategoria: Wiadomości

Szczecin jest jednym z prężnie rozwijających się miast, o typowo zachodnioeuropejskim charakterze. Nie brakuje tu wielu ważnych inwestycji także o charakterze mieszkaniowym.

Na rynku tym prym wiedzie deweloper SGI, który już z początkiem 2019 roku ma oddać do użytkowania drugi etap inwestycji Osiedle Chabrowe. Nie jest to jedyna inwestycja w Szczecinie realizowana przez niego.

Mieszkania przy Księciu Warcisławie

Inwestycja „Księcia Warcisława” zrealizowana w ostatnim czasie przez firmę SGI obejmuje pięć kameralnych, niskich budynków, zlokalizowanych na Wzgórzach Warszewskich, w sąsiedztwie Parku Kasprowicza. Osiedle otoczone jest zielenią, a jednak znajduje się w niewielkiej odległości od ścisłego centrum. Na jego terenie mieści się m.in. prywatny staw oraz świetnie wyposażony i bezpieczny dla najmłodszych plac zabaw.

Nowoczesne osiedle „Księcia Warcisława” składa się z 88 doskonale zaprojektowanych lokali mieszkalnych. Każdy dysponuje tarasem lub balkonem wykończonym deską kompozytową. Mieszkańcy mają do swojej dyspozycji miejsca postojowe oraz boksy rowerowe.

Osoby zainteresowane możliwością zakupu mieszkania na tym właśnie osiedlu w Szczecinie powinny jak najszybciej podjąć decyzję. SGI mieszkania w Szczecinie sprzedaje na przysłowiowym pniu.

Budowa mieszkań na Osiedlu Chabrowym

Realizowaną właśnie przez SGI inwestycją mieszkaniową w Szczecinie jest drugi etap Osiedla Chabrowego w dzielnicy Krzekowo. Deweloper deklaruje, że zakończy się on w styczniu 2019 roku. Lokale mieszkalne zostaną wówczas oddane do użytku w ramach dwóch budynków. W ofercie SGI pozostałą jeszcze niemal połowa całej dostępnej puli mieszkań, o metrażu od 49 do 81 mkw, w cenie od 5250 zł do 5450 zł za mkw. Mieszkania położone na parterze mają przyległe ogródki, a lokale na wyższych piętrach będą wyposażone w balkony lub loggie.

SGI zaplanowało w ramach inwestycji w II etap Osiedla Chabrowego budowę podziemnych i naziemnych miejsc parkingowych, rowerowni oraz placu zabaw. Co ważne, budynki wraz z otaczającą je przestrzenią zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były w 100 procentach dopasowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Obecnie Chabrowe Osiedle w Szczecinie, zaprojektowane w pracowni studia architektonicznego Mellon, obejmuje 7 kameralnych budynków położonych w otoczeniu zieleni i jednorodzinnej zabudowy. Dołączą do nich 2 kolejne budynki. Na terenie osiedla znajduje się szereg alejek z lampami, prywatny plac zabaw i staw. Dzięki temu Osiedle Chabrowe jest idealnym miejscem do zamieszkania w Szczecinie.


Tagi:

Podobne artykuły:
- Inwestuj z domu! Jak wybrać odpowiednią strategię inwestowania na Forexie?
- 50 dni do końca Rodziny na swoim
- Apartamenty jako lokata kapitału
- Bank "zafunduje" tańsze wakacje
- Banki wycofują się z kredytowania prowizji

Komentarze i opinie